tester
SQL
ISTQB
SOAP

Alkalmazásszakértő

Teljes munkaidő, Budapest
Keresünk olyan tapasztalattal rendelkező manuális tesztelő munkatársat, aki agilis csapatok által fejlesztett energiapiaci szoftver teszteléséért vállal felelősséget. Web alapú fejlesztéseinkhez keresünk manuális tesztelőt.
A technológiák, amikkel dolgozunk:
  • Java
  • Angular, TypeScript
  • SQL
  • JUnit, Mockito
  • REST, SOAP, Messaging (pl. Apache Kafka)
  • Docker, Kubernetes
  • AWS
Mit csinálunk mi?

Informatikai rendszereket, melyek teljesen új alapokra helyezik az energiával való kereskedelem, szállítás, tárolás, termelés üzleti lehetőségeit. Termékeink révén az energiapiaci tevékenységek teljes vertikumára megoldást nyújtunk, így segítünk a piaci résztvevők folyamatain és mindennapjain.

Nemzetközileg is elismert szakembereink vannak, akik az energetikai piacot kiválóan ismerik, akik szintén segítenek neked kiigazodni és megismerni a terület sajátosságait. Folyamatosan tanulunk.

Feladatok
  • Vegyél részt web alapú szoftvereink üzleti, funkcionális és integrációs tesztelésének megvalósításában, dokumentálásában
  • Ismerd meg az alkalmazást a legapróbb részletekig
  • Az Ügyfél igényei alapján fogalmazz meg világos, ellenőrizhető elfogadási kritériumokat
  • A fejlesztők munkájával párhuzamosan tervezz és írj tesztforgatókönyveket, és ezek alapján teszteseteket
  • Működj együtt a fejlesztőkkel, üzleti elemzővel, támogasd a fejlesztők munkáját
  • Vegyél részt a tesztelési folyamatok és a tesztelői feladatkörök fejlesztésében, optimalizálásában
  • Szerezz tapasztalatot a release menedzsmentben és a user acceptance tesztelés és a support folyamatában és vállald az ehhez kapcsolódó feladatokat és felelősségeket
  • Fejleszd magad, vegyél részt a kollégáid mentorálásában
Elvárások
  • Szakirányú felsőfokú végzettség/folyamatban lévő tanulmányok
  • Minőség iránti elkötelezettség, alaposság, folyamatorientáltság
  • Nyitottság az üzleti célok megértésére
  • Jó kommunikációs képesség, ügyfelekkel és fejlesztőkkel történő hatékony együttműködés
  • Pragmatikus, rendszerszintű gondolkodás, az elvárások ellenőrizhető kritériumokra történő lefordításának képessége
  • Alapfokú scriptelési vagy programozási ismeretek
  • SQL ismeret
  • Jó problémamegoldó képességek, eredményorientáltság, "meg tudjuk csinálni" hozzáállás
  • Olvasottság, a legfrissebb trendek, fogalmak követése
  • Min. 3 év szoftvertesztelési tapasztalat
  • Angol nyelvismeret
Előnyt jelent
  • Tapasztalat release és user acceptance teszt menedzsment folyamatban
  • SOAP UI ismeret
  • ISTQB képesítés
  • Virtualizáció ismerete (Docker)
  • Teszt automatizálásban szerzett jártasság

Ha szeretnél minket megismerni, hogy megbizonyosodj arról, hogy tényleg velünk dolgoznál, akkor jelentkezz itt, vagy küldd el a CV-det az allas@navitasoft.com e-mail címre és mi hamarosan megkeresünk.

További pozíciók